JavaScript is not enabled.
Uh, it costs THAT much - Review by Shannon R | Wasabi Sushi Bar

Wasabi Sushi Bar

Claim
No image

Uh, it costs THAT much 4/13/2006

I went to the location in Clayton, that should of told me something. Okay, the sushi is okay, but the prices are NOT. $12 for 3 vegetarian rolls for lunch is just plain ridiculous. Now, after living in California for 6 years in a neighbourhood where there is steep competition for Japanese food (and working for a Japanese company), I guess I'm spoiled. I don't really want to pay $4.00 per set of vegetable rolls. I used to pay $1.50- $2.00. Yes, I'm in the midwest, but there are cheaper (and honestly tastier options) like I love mr. sushi. But it wasn't bad, just expensive, so I can't give it less than 2 stars to be fair. more
SPRING SALE!!!:
20% OFF all yearly plans
Use spring at checkout. Expires 6/30/2018